کفپوش های پی وی سی ارزان ، کفپوش های پی وی سی ارزان  ، از انواع کفپوش های ارزان که در بازار موجود می باشند کفپوش های پی وی سی می باشند . امکان دارد این کفپوش ها را با اسم کفپوش های رولی یا کفپوش های برچسبی نیز بشناسید .

کفپوش های پی وی سی در دو صورت موجود می باشند : کفپوش های پی وی سی رولی که بیشتر با اسم کفپوش رولی آن را می شناسند و به شکل یکپارچه نصب می گردند . کفپوش پی وی سی تایلی که با قرارداشتن تایل ها در کنار یکدیگر نصب می شوند .
از انواع کفپوش پی وی سی طرح دار می باشد که می تواند در طراحی کف آشپزخانه ، طراحی کف سالن پذیرایی و حتی طراحی کف اتاق خواب به کار ببرید . کفپوش پی وی سی همانند یک روش کفپوش ارزان می توان یک گزینه عالی برای افرادی باشد که می خواهند هزینه زیادی را خرج نکنند و در عین حال از کفپوش های خوبی برخوردار باشند .
از دیگر مزیت های خوب این کفپوش ها علاوه بر دارا بودن قیمت مناسب می توان به : ضد آب بودن کفپوش های پی وی سی ، تمیز شدن راحت آن ها ، این کفپوش ها چه به شکل رولی و چه به شکل تایلی نصب آن ها بسیار راحت می باشد ، کفپوش های پی وی سی روی هر سطح صافی قابلیت نصب را دارند . این کفپوش ها همینطور از تنوع طرح و تنوع رنگی بسیار بالایی برخوردار است .
کفپوش های لمینت را می توانید به گونه ای کفپوش ارزان محسوب نمود . این کفپوش ها بسیار مشابه پارکت هستند که از چوب های طبیعی ساخته شده اند خیلی گران می باشند . اما لمینت همانند پارکت از چوب ساخته نمی شود جنس کفپوش های لمینت از الیاف چوب فشرده است . کفپوش های لمینت بیشتر دارای طرح های پارکت می باشند . لمینت ها دارای انواع مدل های دیگری همانند : طرح سنگ ، طرح چوب ، لمینت براق ، لمینت سفید ، لمینت طوسی هستند که می توانید طبق خواسته و سلیقه خود آن ها را انتخاب کنید .
از کفپوش های لمینت برای استفاده قسمت های گوناگون کف خانه مثل : آشپزخانه ، سالن پذیرایی و اتاق خواب کاربرد دارد . درست است که کفپوش لمینت از پارکت ارزان تر می باشد اما از پارکت دارای مزیت های بیشتری می باشد .
نصب کفپوش های لمینت بسیار راحت و آسوده است و احتیاجی به چسب ندارد به شکل کلیکی نصب می شود . در هر زمان که از کفپوش های لمینت خسته شدید و یا زده شدید به راحتی می توانید آن ها را جمع آوری کنید بی آن که به چیزی آسیب برسد .