برای تمیز نگه داشتن میز و صندلی پلاستیکی، چه مواردی را باید رعایت کرد؟

برای تمیز نگه داشتن میز و صندلی پلاستیکی، چه مواردی را باید رعایت کرد؟، صندلی پلاستیکی یکی از محبوب ترین وسایل از جنس پلاستیک محسوب می شود. میز پلاستیکی نیز از محبوبیت زیادی میان افراد برخوردار است. صندلی های از جنس پلاستیک از مزایای زیادی برخوردار هستند. این صندلی ها وزن بسیار کمتری نسبت به صندلی های چوبی و فلزی دارند. به همین دلیل جا به جایی و نیز انتقال این صندلی ها بسیار ساده تر صورت می پذیرد. همچنین میز های پلاستیکی از نوع تحریر برای کودکان از مزایای فراوانی برخوردار است. ایمنی بالای آن ها یکی از این فواید مهم آن ها محسوب می شود. شرکت های مختلفی در کشور ایران در زمینه تولید این محصولات پلاستیکی فعالیت می کنند.

ادامه مطلب: برای تمیز نگه داشتن میز و صندلی پلاستیکی، چه مواردی را باید رعایت کرد؟

نحوه عملکرد و طرز کار دستگاه های سختی گیر و دستگاه سختی گیر رزینی

نحوه عملکرد و طرز کار دستگاه های سختی گیر و دستگاه سختی گیر رزینی، در این مقاله قصد داریم به بررسی نحوه عملکرد دستگاه سختی گیر آب بپردازیم. همچنین در ادامه به بررسی طرز کار سختی گیر رزینی خواهیم پرداخت. پیشنهاد می کنیم تا پایان این مقاله با ما همراه باشید تا بیشتر با طرز کار دستگاه های سختی گیر آب و سختی گیر رزینی آشنا شوید.

ادامه مطلب: نحوه عملکرد و طرز کار دستگاه های سختی گیر و دستگاه سختی گیر رزینی

دستگاه میخکوب چیست، چه انواعی دارد و نحوه استفاده از آن به چه صورت است؟

دستگاه میخکوب چیست، چه انواعی دارد و نحوه استفاده از آن به چه صورت است؟، میخ کوب که به آن تفنگ میخ کوب هم گفته می‌شود، یکی از مهم‌ترین و ضروری‌ترین ابزار در کارگاه‌های نجاری و ساختمانی است. استفاده از میخ کوب در خط تولید باعث افزایش سرعت مونتاژ می‌شود؛ اما انجام همین کار توسط نجار ماهر با استفاده از چکش زمان بیشتری می‌برد. استفاده از میخ کوب سرعت انجام کار را به‌طرز چشم‌گیری افزایش می‌دهد. اگر از میخ کوب به‌صورت صحیح استفاده شود، وسیله‌ای بسیار مفید برای کارهای نجاری خواهد بود و بالعکس اگر از آن به‌درستی استفاده نشود، میخ کوب وسیله‌ای بسیار خطرناک خواهد بود که می‌تواند آسیب‌های جبران ناپذیری به همراه داشته باشد.

ادامه مطلب: دستگاه میخکوب چیست، چه انواعی دارد و نحوه استفاده از آن به چه صورت است؟

آشنایی با مته های سه نیش، مارپیچ، خزینه، گازور، برگی و کاربرد هر یک از آنها

آشنایی با مته های سه نیش، مارپیچ، خزینه، گازور، برگی و کاربرد هر یک از آنها، تاریخچه ابداع دریل به دوران پیش از تاریخ باز می گردد؛ یعنی زمانی‌که بشر برای ایجاد حفره روی انواع سطوح ساعت‌ها زمان صرف می‌کرد. مته انواع مختلفی داشته که هرکدام برای کاربردی خاص طراحی و ساخته شده‌اند. در این مقاله قصد داریم به معرفی تعدادی از آنها بپردازیم. با ما همراه باشید.

ادامه مطلب: آشنایی با مته های سه نیش، مارپیچ، خزینه، گازور، برگی و کاربرد هر یک از آنها

هرآنچه که در رابطه با تراز لیزری باید بدانیم

هرآنچه که در رابطه با تراز لیزری باید بدانیم، تراز لیزری مانند متر لیزری یکی از انواع ابزارآلات اندازه گیری است، اما این‌بار برای سنجش، ایجاد شیب، تراز و عمود کردن سطوح بر هم‌دیگر استفاده می‌شود. همان‌طور که پیش‌تر در مورد متر لیزری گفته شد ابزارهایی از این دست به علت سرعت و دقت عمل بالا، کار را آسان کرده و در نتیجه از پرکاربردترین دستگاه‌ها در عملیات عمرانی و ساخت و ساز به شمار می‌رود.

ادامه مطلب: هرآنچه که در رابطه با تراز لیزری باید بدانیم