آشنایی با پایپینگ (بخش دوم)

آشنایی با لوله کشی صنعتی یا پایپینگ و معرفی اجزای آن (بخش دوم)، لوله کشی صنعتی دارای اجزای مهمی است که می توان به فلنج لوله، شیرآلات مصرفی، پیچ ها و سایر قسمت ها می باشد. در این مقاله قصد داریم به معرفی این بخش ها در سیستم لوله کشی بپردازیم.

ادامه مطلب: آشنایی با لوله کشی صنعتی یا پایپینگ و معرفی اجزای آن (بخش دوم)

آشنایی با پایپینگ (بخش اول)

آشنایی با لوله کشی صنعتی یا پایپینگ و معرفی اجزای آن، لوله‌کشی صنعتی یا پایپینگ (Piping) شاخه ای از رشته مکانیک سیلات می با شد که معمولا در فضای بیرونی ساختمان‌ها، تصفیه خانه های آب و فاضلاب، کارخانجات فرآوری مواد غذایی، پلنت‌های فرایندی، پالایشگاه‌ها، نیروگاه‌ها و … اجرا می‌شود. در ادامه با این لوله کشی بیشتر آشنا می شویم.

ادامه مطلب: آشنایی با لوله کشی صنعتی یا پایپینگ و معرفی اجزای آن (بخش اول)

مربی سگ

مربی سگ ، یکی از اولین حیواناتی که توسط انسان ها اهلی شدند سگ ها بودند. سگ ها از سالهای بسیار دور تاکنون در کنار انسان ها زندگی می کردند. امروزه با توجه به تغییر سبک زندگی، انسان ها سگ ها را در خانه نگهداری می کنند. سگ هایی که جزو اعضاء خانواده هستند و در کنار انسان ها زندگی می کنند باید با قوانین و مقررات خانه آشنا باشند.

ادامه مطلب: مربی سگ

پارکت لمینت چیست

پارکت لمینت چیست ، یک نوع کفپوش است که از مواد مقاومی به نام HDF ساخته شده است. این نوع کفپوش دارای ظاهری زیبا می باشد و به آسانی تمیز و نصب می شود.

بیشتر بخوانید پارکت لمینت چیست

قیمت لوله گالوانیزه pg 13/5

قیمت لوله گالوانیزه pg 13/5 ، لوله گالوانیزه pg در پروژه های ساخنمانی برای محافظت از سیم ها و کابل ها به کار می رود. گالوانیزه بودن این لوله ها باعث شده تا در برابر زنگ زدگی مقاوم باشند.

ادامه مطلب: قیمت لوله گالوانیزه pg 13/5